YG Biz - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Read more
uk: Читати далі

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Location
uk: Місце розташування

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Slider
uk: Повзунок

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Twitter
uk: Твітер

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Main Menu
uk: Головне Меню

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Contact Info
uk: Відомості про контакт
