YG Biz - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Location
vi: Vị trí

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Main Menu
vi: Trình đơn chính

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
