YG Business - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Footer
de: Fußzeile

en: Address
de: Adresse

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Contact Us
de: Kontaktieren Sie uns

en: Social Links
de: Social-Media-Links

en: About Us
de: Über uns

en: Email Id
de: E-Mail-ID

en: Please enter your facebook url
de: Bitte die gewünschte Facebook-URL eingeben

en: Please enter your twitter url
de: Bitte die gewünschte Twitter-URL eingeben

en: Please enter your pinterest url
de: Bitte geben Sie Ihre Pinterest-URL ein

en: Please enter your youtube url
de: Bitte geben Sie Ihre YouTube-URL ein
