YG Business - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Address
bg: Адрес

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
