YG Business - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Address
fr: Adresse

en: Tabs
fr: Onglets

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Contact Us
fr: Nous contacter

en: About Us
fr: À propos de nous
