YG Business - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Address
lv: Adrese

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu
