YG Business - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Address
nl: Adres

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Contact Us
nl: Contact

en: Social Links
nl: Sociale links

en: Copyrights
nl: Auteursrechten

en: Footer Menu
nl: Voetmenu

en: About Us
nl: Over ons
