YG Business - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Address
oc: Adreça

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
