YG Business - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Address
tr: Adres

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla
