YG Business - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Address
cy: Cyfeiriad
