YG Business - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Address
da: Adresse

en: Tabs
da: Faner

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary Menu
da: Primær menu
