YG Business - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Address
fi: Osoite

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön
