YG Business - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Address
he: כתובת

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Contact Us
he: יצירת קשר
