YG Business - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Address
hu: Cím

en: Tabs
hu: Fülek

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü
