YG Business - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Address
it: Indirizzo

en: Tabs
it: Schede

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale
