YG Business - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
