YG Business - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Address
nn: Adresse
