YG Business - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Address
ru: Адрес

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Contact Us
ru: Связаться с нами
