YG Business - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Address
sv: Adress

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll
