YG Business - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Address
uk: Адреса

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Twitter
uk: Твітер

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами
