YG Business (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Footer
pl: Stopka

en: Address
pl: Adres

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści
