YG Business Line - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ
