YG Business Line - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Button text
ca: Text del botó
