YG Business Line - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού
