YG Business Line - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Button text
gl: Texto do botón
