YG Business Line - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Copyright
hi: कॉपीराइट
