YG Business Line - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Button text
hu: Gombszöveg
