YG Business Line - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: Instagram
ja: インスタグラム
