YG Business Line - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Company Name
ru: Название компании

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Button text
ru: Текст на кнопке
