YG Business Line (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Button text
da: Knaptekst
