YG Business Line (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Button text
oc: Tèxte del boton
