YG Business Line (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Button text
pl: Tekst przycisku
