YG Business Line - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah
