YG Business One - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Header
ar: الترويسة

en: webform
ar: استمارة ويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: contact
ar: اتصال

en: Highlighted
ar: مبرز
