YG Business One - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: contact
be: кантакт

en: Highlighted
be: Выдзелены
