YG Business One - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: contact
el: επικοινωνία

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
el: Μια ευέλικτη θεματική παραλλαγή με πολλές ζώνες, δυνατότητα αλλαγής των χρωματικών συνδυασμών και responsive, mobile-first διάταξη.
