YG Business One - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: webform
et: veebivorm

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: contact
et: kontakt

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
et: Paindlik muudetava värvigammaga mobiilisõbralik kujundusmall paljude regioonidega.
