YG Business One - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: breadcrumb
fr: Fil d'ariane

en: Header
fr: Entête

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
fr: Un thème flexible, adaptatif, <em>mobile first</em>  permettant le changement de couleur composé de plusieurs régions.
