YG Business One - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: contact
he: יצירת קשר

en: twitter
he: טוויטר

en: Highlighted
he: מובלט
