YG Business One - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: contact
hr: kontakt

en: Highlighted
hr: Istaknuto
