YG Business One - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Header
ne: हेडर

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: contact
ne: सम्पर्क

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु
