YG Business One - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: map
nl: kaart

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: webform
nl: formulier

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: facebook
nl: Facebook

en: footer first
nl: eerste footer

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
nl: Een flexibel, herkleurbaar thema met meerdere gebieden en een responsieve, mobile-first lay-out.
