YG Business One - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: contact
cs: kontakt

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
