YG Business One - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: breadcrumb
da: brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: contact
da: kontakt

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Primary menu
da: Primære menu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
da: Et fleksibelt tema med mange regioner, nem tilpasning af farver og et responsivt, mobile-first layout.
