YG Business One - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Header
de: Kopfzeile

en: map
de: Karte

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: webform
de: Webformular

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: facebook
de: Facebook

en: contact
de: Kontakt

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Primary menu
de: Hauptmenü

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
de: Ein flexibles, färbbares Theme mit vielen Regionen sowie einem Responsive, Mobile-First Layout.

en: Post Comments
de: Kommentare verfassen

en: Place this text in the widget spot on your site.
de: Diesen Text im Steuerelementplatz auf der Website platzieren.

en: youngglobes
de: Youngglobes

en: instagram
de: Instagram

en: pintrest
de: Pinterest
