YG Business One - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Content
es: Contenido

en: breadcrumb
es: ayuda a la navegación

en: Header
es: Encabezado

en: Theme Settings
es: Configuración de tema visual

en: webform
es: Formulario Web (Webform)

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: contact
es: contacto

en: Highlighted
es: Destacado

en: Primary menu
es: Menú primario

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
es: Un tema flexible, recoloreable con muchas regiones y una vista adaptable adaptada a móviles.
