YG Business One - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: webform
fi: verkkolomake

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: contact
fi: yhteydenotto

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
fi: Joustava, uudelleenväritettävä teema, jossa on paljon sisältöalueita ja mobiilioptimoitu ulkoasu.
