YG Business One - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: webform
hi: वेबफ़ॉर्म

en: contact
hi: संपर्क

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
hi: कई क्षेत्रों और एक उत्तरदायी, मोबाइल-पहले लेआउट के साथ एक लचीला, पुन: प्रशंसनीय विषय
