YG Business One - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: breadcrumb
hu: morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: webform
hu: űrlap

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: facebook
hu: Facebook

en: contact
hu: kapcsolat

en: footer first
hu: első lábléc

en: footer four
hu: lábléc négy

en: footer second
hu: Lábléc második

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
hu: Rugalmas, átszínezhető smink sok régióval és mobil eszközök kis képernyőihez is jól alkalmazkodó elrendezéssel.
