YG Business One - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: breadcrumb
ja: パンくずリスト

en: Header
ja: ヘッダー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: contact
ja: コンタクト

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ja: 多くのリージョンを持ったレスポンシブでモバイルファーストなレイアウトの色設定が可能な柔軟なテーマ
